Technické obory


Elektrikář

Chceš se stát jedním z nejžádanějších řemeslníků, na které se často čeká i měsíce? Staň se elektrikářem!

Elektromechanik pro zařízení a přístroje

Zajímá tě, jak fungují věci poháněné elektřinou? Vždycky si přemýšlel nad tím, zda bys zvládl vyrobit něco na elektřinu? Naučit se navrhnout a zapojit zabezpečovací systém budov? V tom případě bude obor elektromechanik pro výpočetní a zabezpečovací techniku přímo pro tebe!

Mechanik elektrotechnik

Elektřina pohání nebo řídí téměř vše kolem nás a tebe zajímá, jak to všechno funguje? Chceš porozumět velkým i malým elektrickým zařízením? Zvládnout je udržovat a opravit? Staň se mechanikem elektrotechnikem!

Technické lyceum

Zajímáš se o techniku, matematiku a fyziku? Fascinují tě informační technologie, elektrotechnika či strojírenství? Baví tě cizí jazyky? Díky tomuto oboru budeš skvěle připraven pro další studium na vysoké škole technického směru.

Průmyslová ekologie

Ekologie a ochrana životního prostředí – to jsou témata dneška i budoucnosti. Chceš se do nich ponořit hlouběji a stát se odborníkem, který bude transformovat svět? Zjistit, jak můžeme životní prostředí chránit? Studuj průmyslovou ekologii!

Elektrotechnika

Automatizace, robotika, chytré domácnosti – to jsou trendy, které hýbou světem. Chceš studovat obor, který utváří budoucnost? Láká tě programování robotů? V tom případě je obor slaboproudá elektrotechnika přímo pro tebe!

Informační technologie

Máš logické myšlení a baví tě přicházet věcem na kloub? Chceš se dozvědět vše o počítačích, programování a tvorbě webů a aplikací? Na tomto oboru dokonale poznáš hardware i software, naučíš se programovací jazyky, zvládneš opravit počítač, navrhovat počítačové sítě nebo připravovat grafické návrhy a animace.