Technické obory


Elektrikář

Chceš se stát jedním z nejžádanějších řemeslníků, na které se často čeká i měsíce? Staň se elektrikářem!

Elektromechanik pro zařízení a přístroje

Zajímá tě, jak fungují věci poháněné elektřinou? Vždycky si přemýšlel nad tím, zda bys zvládl vyrobit něco na elektřinu? Naučit se navrhnout a zapojit zabezpečovací systém budov? V tom případě bude obor elektromechanik pro výpočetní a zabezpečovací techniku přímo pro tebe!

Elektrotechnika

Automatizace, robotika, chytré domácnosti – to jsou trendy, které hýbou světem. Chceš studovat obor, který utváří budoucnost? Láká tě programování robotů? V tom případě je obor slaboproudá elektrotechnika přímo pro tebe!

Informační technologie

Máš logické myšlení a baví tě přicházet věcem na kloub? Chceš se dozvědět vše o počítačích, programování a tvorbě webů a aplikací? Na tomto oboru dokonale poznáš hardware i software, naučíš se programovací jazyky, zvládneš opravit počítač, navrhovat počítačové sítě nebo připravovat grafické návrhy a animace.

Průmyslová ekologie

Ekologie a ochrana životního prostředí – to jsou témata dneška i budoucnosti. Chceš se do nich ponořit hlouběji a stát se odborníkem, který bude transformovat svět? Zjistit, jak můžeme životní prostředí chránit? Studuj průmyslovou ekologii!

Technické lyceum

Zajímáš se o techniku, matematiku a fyziku? Fascinují tě informační technologie, elektrotechnika či strojírenství? Baví tě cizí jazyky? Díky tomuto oboru budeš skvěle připraven pro další studium na vysoké škole technického směru.

Mechanik elektrotechnik

Elektřina pohání nebo řídí téměř vše kolem nás a tebe zajímá, jak to všechno funguje? Chceš porozumět velkým i malým elektrickým zařízením? Zvládnout je udržovat a opravit? Staň se mechanikem elektrotechnikem!