Dny otevřených dveří


Ukážeme ti celou školu a povíme ti všechno, co tě bude zajímat. Uvidíš naše moderní vybavení a čekají tě unikátní zážitky. Máš se na co těšit.

16. listopad 2024

SOBOTA

9.00–13.00

7. prosinec 2024

SOBOTA

9.00–13.00

11. leden 2025

SOBOTA

9.00–17.00

18. leden 2025

SOBOTA

9.00–13.00

Jak to bude probíhat?


 • První prohlídka začíná v 9:00 a další pak vždy po 15 minutách, poslední prohlídka začíná vždy 30 minut před ukončením dne otevřených dveří.
 • Čekání na prohlídku si můžete zpříjemnit čajem nebo kávou a popovídat si se zástupci vedení školy či našimi absolventy.
 • Po celou dobu prohlídky se vám bude věnovat některý z našich studentů.
 • Okruh prohlídky je přizpůsoben vašemu zájmu o konkrétní oboru studia a bude trvat maximálně 1 hodinu.
 • Po dobu prohlídky můžete využít naši šatnu.

Jak se k nám dostanete?

 • Přímo před školou je zastávka tramvaje linky č. 12. Ta jede z Komárova do Technologického parku přes Hlavní nádraží a Českou. Vystupte na zastávce Červinkova.
 • V případě dopravy osobním autem můžete využít parkoviště před školou s kapacitou cca 30 míst, případně lze zaparkovat v přilehlých ulicích.

Prohlídky pro ZŠ


Máš ve třídě spolužáky, kteří se k nám chtějí taky podívat? Domluv se s výchovným poradcem na své ZŠ. Stačí nám zavolat a vymyslíme ideální termín.

Prohlídka zabere cca 2 hodiny a bude maximálně nadupaná. Dozvíš se info k oborům, podíváš se na výuku, zažiješ klasický školní den na Purkyňce, a když budeš šikovný, přijdeš si i na nějakou tu mlsku během našich kvízů.

ANDREA MAŇASOVÁ
+420 541 649 194
andrea.manasova@purkynka.cz

Názory našich studentů


Přečti si názory a zkušenosti našich studentů a absolventů.

Image

Marek Musil

absolvent oboru Informační technologie, 2016
"Studium na Purkyňce je skvělým startem pro ty, kteří se zajímají o IT. Díky praktickému přístupu k výuce, který zahrnoval i povinné praxe ve firmách, jsem hned po maturitě nastoupil na stáž v nadnárodní IT společnosti. Zde mi poté nabídli stálé místo na pozici Software Quality Engineer."
Image

Bc. Zuzana Lužová

absolventka oboru Průmyslová ekologie, 2018

"Po vystudování oboru Průmyslové ekologie jsem neměla problém se dostat na jakoukoliv vysokou školu. Zvolila jsem si Mendelovu univerzitu, kde jsem během studia čerpala ze znalostí získaných právě na Purkyňce. Kromě znalostí mi dala Purkyňka i řadu krásných vzpomínek a skvělých kamarádů do života."

Image

Bc. Boris Karavasilev

absolvent oboru Informační technologie, 2017
"Studium na Purkyňce mi dalo solidní základ v IT. Během bakalářského studia jsem studoval dva semestry v zahraničí, nyní pokračuji magisterským studiem na Computer Science v Kodani, kde se mi také podařilo získat práci mých snů. Jsem moc rád, že jsem se zaměřil na IT již od střední školy, benefity tohoto rozhodnutí čerpám dodnes."
Image

Ing. Albert Mlčoch

absolvent oboru Slaboproudá elektrotechnika, 2017

"Na mém oboru mě nejvíc bavilo se učit, jak věci okolo nás fungují. Po maturitě jsem úspěšně pokračoval ve studiu kybernetiky na VUT v Brně. Díky dobrému základu ze střední školy jsem studium zvládl a pokračuji doktorským studiem."

  Přečti si všechny názory

  Dej nám vědět, že přijdeš


  Aby byla organizace co nejhladší, budeme rádi, když nám pomocí formuláře napravo dáš vědět, že s tebou můžeme počítat. Formulář není závazný a nám hodně pomůže.

  Můžeš ale přijít i bez registrace.

  Když nemůžeš ani na jeden termín

  Ani jeden termín ti nevyhovuje a nejde s tím nic dělat? Potom je tu možnost poslední záchrany – ozvi se nám a společně vymyslíme něco jen pro tebe.

  Máš dotaz?

  Zavolej nebo napiš k nám do školy. Na telefonním čísle +420 544 221 581 nebo e-mailu info@www.purkynka.cz ti rádi zodpovíme jakékoliv dotazy nebo rezervujeme individuální prohlídku školy.

  Už víš, proč jít k nám?


  Podívej se, co ti může Purkyňka nabídnout.
  Zjisti, proč studovat u nás