Školní průkaz ISIC


Informace o školním průkazu ISIC
Vstup do systému ISIC

Jak vyřídit školní průkaz ISIC


ISIC karta funguje jako čipová karta pro vstup do školy, odběr obědů ve školní jídelně a na tisk a kopírování. Slouží jako oficiální průkaz studenta naší školy. Karty ISIC vyřizuje paní Alena Klobásová ve studovně.

ISIC karty pro ŠKOLNÍ ROK 2023/2024
Vyřízení nové karty ISIC:
  1. Vyplňte žádost o vydání průkazu a přineste ji do studovny, případně zašlete ve formátu PDF na e-mail isic@purkynka.cz.

  2. Poplatek ve výši 350,- Kč za pořízení nové karty ISIC uhraďte převodem na bankovní účet číslo 123-3092530247/0100. Při zadávání platby uveďte jako variabilní symbol ID žáka. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení žáka.

  3. Průkazovou fotografii zašlete elektronicky ve formátu JPG na e-mail: isic@purkynka.cz. Fotografii pojmenujte ve tvaru: třída-příjmení-jméno Parametry fotografie: Rozlišení musí být minimálně 300x360 pixelů, u skeneru většinou stačí nastavit rozlišení na 300 DPI. Nejlepším řešením je použít portrétové fotografie pořízené digitálním fotoaparátem, případně mobilním telefonem, před světlou zdí. Neakceptují se fotografie příliš malé, tmavé, rozmazané, černobílé, naskenované z osobních dokladů nebo nevhodně oříznuté (chybějící část hlavy apod.).

  4. Zhotovení ISIC karty trvá přibližně týden. Objednávky jsou odesílány k výrobě 1x týdně – vždy v pondělí. Hotovou kartu si vyzvednete ve studovně po přijetí výzvy v EduPage.
Prodloužení karty ISIC:
  1. Poplatek ve výši 250,- Kč za revalidační známku uhraďte převodem na bankovní účet číslo 123-3092530247/0100. Při zadávání platby uveďte jako variabilní symbol ID žáka. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení žáka.

  2. Revalidační známky po uhrazení poplatku je možné vyzvedávat ve studovně od 1. září pouze v úterý a ve čtvrtek.
Ztráta nebo zničení ISIC karty:
  1. O zhotovení duplikátu stačí požádat ve studovně pouze ústně, není třeba nová žádost.

  2. Poplatek ve výši 100,- Kč za zhotovení duplikátu karty ISIC uhradíte opět převodem na bankovní účet číslo 123-3092530247/0100. Při zadávání platby uveďte jako variabilní symbol ID žáka. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení žáka.

  3. Objednávky jsou odesílány k výrobě pouze v pondělí a zhotovení karty trvá přibližně týden.

  4. Hotovou kartu si vyzvednete ve studovně po přijetí výzvy v EduPage.
Zprovoznění ISIC karty pro školní stravování:

Kartu ISIC je nutné aktivovat u vedoucí stravování paní Moniky Burgetové.

Problémy s turnikety ve vstupní hale školy:

V případě potíží při průchodu turniketem je třeba zajít za panem Jakubem Zimandlem do 3. patra, dveře č. 402.

Žádost o vydání průkazu