Partneři a osvědčení

Naši klíčoví partneři

Osvědčení školy

CISCO
    Program Netacad je studium celosvětově zajišťované sítí tzv. akademií. Jeho prostřednictvím získávají studenti teoretické znalosti i praktické dovednosti v oblasti návrhu, instalace a správy počítačových sítí, které jsou dnes již samozřejmou a nepostradatelnou součástí infrastruktury všech firem. Studenti oborů Informační technologie a Počítačové sítě a kybernetická bezpečnost mohou následně rozvíjet svoje znalosti v oblasti konfigurace a správy lokálních i rozsáhlých počítačových sítí.

OSVĚDČENÍ O ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI V ELEKTROTECHNICE
    Po dosažení vzdělání v oboru (maturita nebo výuční list) mohou studenti získat Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice a mohou tak pracovat na elektrických zařízeních. Ke zkoušce se mohou přihlásit studenti maturitních elektrooborů (Mechanik elektrotechnik, Slaboproudá elektrotechnika, Silnoproudá elektrotechnika, Počítačové sítě a kybernetická bezpečnost) a učebních oborů Elektromechanik pro zařízení a přístroje a Elektrikář.

STÁTNÍ ZKOUŠKA Z PSANÍ NA KLÁVESNICI
    Během studia se mohou studenti z oboru Sociální činnost a Ekonomika a podnikání přihlásit k vykonání státní zkoušky z psaní na klávesnici. Zkoušky se konají v Praze v Národním ústavu pro vzdělávání.

AUTODESK CERTIFIKACE ACADEMY
    Studenti Informačních technologií mohou získat v rámci předmětů orientovaných na produkty Autodesku (Autodesk Inventor, Autodesk Autocad, Autodesk 3ds Max, Autodesk Maya) certifikaci, která jim otevře dveře na trhu práce.

MONEY S3
    Certifikát pro ekonomický systém mohou získat studenti 4. ročníku oborů Informační technologie, Sociální činnost a Ekonomika a podnikání. Díky certifikátu jsou připraveni tento systém využívat v praxi.

Europass mobility a ECVET
    Účastníci po absolvování stáže v rámci Erasmu získají certifikáty o získaných odborných dovednostech během praxe v zahraničí.