Dny otevřených dveří


Ukážeme ti celou školu a povíme ti všechno, co tě bude zajímat. Uvidíš naše moderní vybavení a čekají tě unikátní zážitky. Máš se na co těšit.

10. prosince 2022

SOBOTA

9.00–13.00

Máš spoustu otázek, chceš si školu pořádně prohlédnout a pokecat s našimi studenty a absolventy? V sobotu bude na všechno spousta času a klidu.

14. prosince 2022

STŘEDA

13.00–17.00

Chceš vidět, jak vypadá škola, když je plná studentů? Středa je pro tebe ta pravá. Jedinečná příležitost autentického zážitku.

21. ledna 2023

SOBOTA

9.00–13.00

Chceš si v klidu projít školu, učebny, vyzkoušet si obleček imitující stáří nebo vidět Fiktivní firmu  v praxi? Tato sobota je pro tebe ideální.

11. února 2023

SOBOTA

9.00–13.00

Stále nevíš, kterou SŠ vybrat, co který obor obnáší a jaké máš šance? Chceš pohovořit s vrstevníky, kteří už u nás studují? Poslední DOD je tu.

Prohlídka pro tebe na míru


Prohlídku školy vždy přizpůsobíme tomu oboru, který tě zaujal. Ujme se tě náš student, který stejný obor studuje, a provede tě po škole. Naši studenti rádi komunikují, tak se ptej na všechno, co tě zajímá.

Elektroobory

Elektroobory ti splývají a netušíš, co který obor obnáší? Přijď za námi a my ti poradíme, na kterém oboru se budeš ohánět spíš pájkou a který obor tě lépe připraví na VŠ.

Průmyslová ekologie

Netušíš, co takový obor znamená? Naše specializovaná učebna ti napoví. Čekají na tebe modely pasivních domů, větrná elektrárna nebo fotovoltaický systém a mnoho dalšího.

Sociální činnost

Vyzkoušej si u nás oblek imitující stáří a choroby s ním spojené. Zjisti, jaké to bude v 80 letech a jak se lidé v tomto věku cítí. Zažij, co řeší sociální pracovnice.

Ekonomika a podnikání

Fiktivní firmy, které studenti založí, ti nabídnou svoje výrobky. Můžeš ochutnávat, nakoupit si dárečky a vyzpovídat studenty, co přesně obnáší založení a vedení takové studentské firmy od A až do Z.

Informační technologie

Chceš dělat s počítači, ale pořád nevíš, co to obnáší? Přijď se mrknout, co jsou to databáze, sítě, grafika nebo monitoring. Naši učitelé IT ti zodpoví všechny dotazy.

Prohlídky pro ZŠ


Máš ve třídě spolužáky, kteří se k nám chtějí taky podívat? Domluv se s výchovným poradcem na své ZŠ. Stačí nám zavolat a vymyslíme ideální termín.

Prohlídka zabere cca 2 hodiny a bude maximálně nadupaná. Dozvíš se info k oborům, podíváš se na výuku, zažiješ klasický školní den na Purkyňce, a když budeš šikovný, přijdeš si i na nějakou tu mlsku během našich kvízů.

ANDREA MAŇASOVÁ
+420 541 649 194
andrea.manasova@purkynka.cz

Názory našich studentů


Přečti si názory a zkušenosti našich studentů a absolventů.

Image

Marek Musil

absolvent oboru Informační technologie, 2016
"Studium na Purkyňce je skvělým startem pro ty, kteří se zajímají o IT. Díky praktickému přístupu k výuce, který zahrnoval i povinné praxe ve firmách, jsem hned po maturitě nastoupil na stáž v nadnárodní IT společnosti. Zde mi poté nabídli stálé místo na pozici Software Quality Engineer."
Image

Bc. Zuzana Lužová

absolventka oboru Průmyslová ekologie, 2018

"Po vystudování oboru Průmyslové ekologie jsem neměla problém se dostat na jakoukoliv vysokou školu. Zvolila jsem si Mendelovu univerzitu, kde jsem během studia čerpala ze znalostí získaných právě na Purkyňce. Kromě znalostí mi dala Purkyňka i řadu krásných vzpomínek a skvělých kamarádů do života."

Image

Bc. Boris Karavasilev

absolvent oboru Informační technologie, 2017
"Studium na Purkyňce mi dalo solidní základ v IT. Během bakalářského studia jsem studoval dva semestry v zahraničí, nyní pokračuji magisterským studiem na Computer Science v Kodani, kde se mi také podařilo získat práci mých snů. Jsem moc rád, že jsem se zaměřil na IT již od střední školy, benefity tohoto rozhodnutí čerpám dodnes."
Image

Ing. Albert Mlčoch

absolvent oboru Slaboproudá elektrotechnika, 2017

"Na mém oboru mě nejvíc bavilo se učit, jak věci okolo nás fungují. Po maturitě jsem úspěšně pokračoval ve studiu kybernetiky na VUT v Brně. Díky dobrému základu ze střední školy jsem studium zvládl a pokračuji doktorským studiem."

  Přečti si všechny názory

  Dej nám vědět, že přijdeš


  Aby byla organizace co nejhladší, budeme rádi, když nám pomocí formuláře napravo dáš vědět, že s tebou můžeme počítat. Formulář není závazný a nám hodně pomůže.

  Můžeš ale přijít i bez registrace.

  Když nemůžeš ani na jeden termín

  Ani jeden termín ti nevyhovuje a nejde s tím nic dělat? Potom je tu možnost poslední záchrany – ozvi se nám a společně vymyslíme něco jen pro tebe.

  Máš dotaz?

  Zavolej nebo napiš k nám do školy. Na telefonním čísle +420 544 221 581 nebo e-mailu info@www.purkynka.cz ti rádi zodpovíme jakékoliv dotazy nebo rezervujeme individuální prohlídku školy.

  Už víš, proč jít k nám?


  Podívej se, co ti může Purkyňka nabídnout.
  Zjisti, proč studovat u nás