Informační SMS zprávy


Když chcete být informováni vždy včas a na nic nezapomenout

Rádi bychom vás informovali o nové službě, kterou naše škola nabízí - odběr informačních SMS zpráv. Tato služba je určena pro všechny naše žáky a jejich rodiče, absolventy i uchazeče o studium. Přihlášením k odběru získáte několik výhod:

 • Rychlé a včasné informace: Budete okamžitě informováni o důležitých událostech, jako jsou změny v rozvrhu, zrušení vyučování, mimořádné akce nebo termíny třídních schůzek.

 • Lepší komunikace: Tímto způsobem zvyšujeme transparentnost a efektivitu komunikace mezi školou a její komunitou, což přispívá ke zlepšení školního prostředí.

 • Speciální informace pro absolventy a uchazeče: Absolventi budou informováni o setkáních a významných školních akcích. Uchazeči o studium získají aktuální informace o termínech přijímacích zkoušek, dnech otevřených dveří a dalších důležitých událostech spojených s přijímacím procesem.

 • Automatická odpověď: Naše SMS brána funguje i jako automat. Po přijetí klíčového slova vám odešle požadované informace zpátky jako SMS. Stačí poslat například "KREDIT" a obdržíte informace o čísle účtu a odkaz na podrobný návod, jak správně odeslat finanční prostředky na účet vašeho dítěte.

Chceme vás ujistit, že nebudete zahlcováni zbytečnými zprávami - SMS budou odesílány pouze při významných a nezbytných příležitostech, vždy máte možnost se z konkrétní skupiny kdykoliv odhlásit.

Přihlásit se můžete snadno prostřednictvím níže uvedených instrukcí. Název skupiny vždy uvádějte velkými písmeny, bez diakritiky, bez úvozovek, oddělené mezerou od klíčového slova prihlasit/odhlasit. V případě úspěšného přihlášení do skupiny vám přijde potvrzovací SMS zpráva. V tuto chvíli jsou dostupné následující tématicky zaměřené skupiny SMS zpráv:

 • NOVINKY - běžné zprávy ze školního života, upozornění na zajímavé příspěvky z webu, úspěchy našich žáků apod.
 • ZAK - informace pro žáky školy, upozornění na školní akce, důležitá sdělení, přihlášky na projekty školy apod.
 • ABSOLVENT - upozornění na setkání a další akce pořádané pro absolventy, zpětná vazba při průzkumu uplatnění našich bývalých žáků v praxi apod.
 • RODIC - důležité zprávy pro rodiče našich žáků, upozornění na třídní schůzky, hovorové hodiny, ředitelské volno apod.
 • UCHAZEC - aktuální informace o termínech přijímacích zkoušek, dnech otevřených dveří a dalších důležitých událostech spojených s přijímacím řízením apod.

Je možno se přihlásit k odběru více skupin SMS zpráv, naše zasílané informace nejsou pro vás nijak zpoplatněny. Vaše SMS pro přihlášení/odhlášení odběru jsou zpoplatněny dle vašeho aktuálního tarifu u vašeho mobilního operátora.

Přihlášení odběru zpráv
odešlete SMS na číslo
602 670 132
ve tvaru

prihlasit SKUPINA

tedy např. pro skupinu RODIČ
poslat SMS ve tvaru
prihlasit RODIC

Odhlášení odběru zpráv
odešlete SMS na číslo
602 670 132
ve tvaru

odhlasit SKUPINA

tedy např. pro skupinu NOVINKY
poslat SMS ve tvaru
odhlasit NOVINKY


Systém automatické odpovědi v tuto chvíli pracuje se třemi klíčovými slovy, vždy vám bude záslána informace s odkazy pro nápovědu, přihlášení a číslo bankovního účtu, lze zaslat i více klíčových slov v jedné SMS zprávě:

 • KREDIT
 • ISIC
 • STRAVOVANI

Požadavek na automatickou odpověď
Odešlete SMS na číslo 602 670 132 ve tvaru
KLICOVE_SLOVO


Těšíme se na vaši účast v této nové službě naší školy a věříme, že tato novinka přispěje ke zlepšení naší vzájemné komunikace.